Stránky věnované šitému, pletenému a háčkovanému oblečení na panenku typu Barbie a panenky Tonner

Barbie - Háčkované a pletené oblečení

Černé společenské mini. Jsou pletené hráškovým vzorem. Předvádí je moje úplně první Barbie a myslím, že jí docela sluší...co vy na to?
P3010030.jpg
Je to vlastně dlouhá úzká sukně a podprsenka....no do divadla nebo na ples trochu moc odvážné, tak kdo vymyslí reálné použití, má mou úctu a obdiv...:o)))
P2010021.jpg
Prostě Letní béžové s bolerkem...nic mě k tomu nenapadá... :o)))
P1010051.jpg
Svetr je háčkovaný dlouhými sloupky, ale přesný střih vám dát bohužel nemůžu, protože je to háčkované a měřené přímo na panence. Jinak sukně a čepice jsou pletené pružným vzorem, ale protože jsem je dostala, tak je ani jako model neuvádím.
P1010036.jpg
Úzká sukýnka a top ozdobené malými knoflíčky. Pokud se vám sukně líbí, tak  začnětě plést na 60 ok  hráškovým vzorkem a potom , až bude kanýr  dost dlouhý ( záleží na vás) , posplétáte vždy dvě oka dohromady ( hladce nebo pružný vzor, jak chcete), abyste jich měli 30. Pak už jen dopletete sukýnku do požadované délky. Sešít, zapnout a hotovo.  :o)
P1010006a.jpg
Krátký žlutý svetřík bez rukávů. Nechala jsem větší výstřih, takže se dá celkem dobře obléct panence přes hlavu.
P1010032.jpg
Kompletek se skládá z úzké bokové sukně a zavazovacího topu. K tomuto modelu jsem se pokoušela také vytvořit nějaké botky,ale povedly se pouze tyto vysoko zavazovací sandálky.
P1010025.jpg

Zelené háčkované šaty

Bílý kabátek

Stříbrno-bílé plesové šaty

Černé bikiny
Jana Parmová, jaja.parmova@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one