Stránky věnované šitému, pletenému a háčkovanému oblečení na panenku typu Barbie a panenky Tonner

Glorie (Tonner Antoinette)

Tento kabátek jsem vyrobila z fleecové šály, kterou jsem měla už nějakou dobu ve skříni a nenosila, ale bylo mi škoda ji vyhodit. Kabátek je samozřejmě vypodšívkovaný a zapíná se na patentky. Nařasený límec se dá upravit buď jako vysoký rolák nebo stáhnout dolů a potom je trochu do stylu Carmen okolo ramen.
Bílý kabátek.JPG
Moc se mi líbí háčkované šatičky, které má na stránkách Scratka, takže jsem rozhodla udělat podobné.
IMG_0201.JPG
Tak toto je asi to úplně nejjednodušší, co jsem kdy dělala....vzadu dva háčky a je to...
(ale chce to hoooodně pružný materiál - třeba právě ze starých plavek...). Nechtěla jsem nic složitého hlavně proto, že Antoinettky mají moc hezké tělo, tak aby bylo co ukázat
IMG_0196.JPG
Tak v pátek konečně dorazila vytoužená Tonnerka z řady Antoinette. Byla jsem na ní hrozně zvědavá, jaká ve skutečnosti bude. Ono jak všichni víme, na oficiálních fotkách je to občas trochu jinak než potom na živo (díky bohu zatím to v mém případě bylo vždy jen do plusu :o) ) A protože, jako každá nově "příchozí" dostává jméno, musela ho samozřejmě dostat i ona...takže bych vám ráda představila Glorii.

Ve srovnání s ostatními vypadá trochu jako teenager a musím potvrdit - OBLEČENÍ (zejména pak vršky) NEJDOU PROHAZOVAT! Má o dost menší hrudník a teď bych kecala, kdybych tvrdila, že na 100%, ale mám pocit, že má krapet menší i boky. Co se bot týče - její boty jsou ostatním Tonnerkám vetší a jejich zase některé trochu menší ,ale to už je vesměs známo.

Nejdřív jsem si říkala, že budu oblečení na ní dávat do kategorií, kam patří u Tonnerek jako takových, ale nakonec jsme se rozhodla, že nová galerie bude asi lepší, i kdyby už jen kvůli rozměrům toho oblečení.
IMG_0191.JPG

Zelené háčkované šaty

Bílý kabátek

Stříbrno-bílé plesové šaty

Černé bikiny
Jana Parmová, jaja.parmova@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one