Stránky věnované šitému, pletenému a háčkovanému oblečení na panenku typu Barbie a panenky Tonner

Moje sbírka :o)

Tak toto je prosím můj babinec.... ( Kenovi a Chrisovi se tímto hluboce omlouvám....)
Dovolte, abych vám představila Renesmee - nový přírůstek do mé Tonneří sbírky. Viděla jsme ji na Aukru a moc si přála, aby to vyšlo a nakonec se podařilo. Takže se konečně taky můžu pochlubit čokoládovou kráskou. I když má starší typ těla a nemá klouby v zápěstí, tak to vůbec neva. I tak je krásná, ne?
Renesmee.JPG
Představuji vám nový přírůstek do "Tonneří" rodinky. Jmenuje se Chris a původně je to Havana St. John. Mám ho díky Ústeckému obchodu www.doll-4-all.cz  a musím říct, že jsem byla s průběhem "operace" naprosto a maximálně spokojená. Já osobně se docela bojím objednávat z ciziny a cifry za panenky Tonner mi nepřijdou tak nízké, abych se to zrovna na nich učila, takže tento obchod mi vytrhl trn z paty.

 

Každopádně, aby nebyl Chris jen tak sólo, rozhodla jsem se trochu uspořádat příbuzenské vztahy v mé čtveřici. Takže následovně: Grace je kamarádka Samanthy, Sam je sestřenice Alison a Alison je snoubenka Chrise...takže asi takhle bych si to představovala :o)

Chris.JPG
Tak vám představuji nový přírůstek . Jmenuje se Alison a původně je to Convertible Basic Black Sydney Chase a zvláštní je tím, že má od kotníku dolů vyměnitelné nohy.
P2010009.JPG
Samantha

Samantha

Sam je moje druhá zástupkyně z klanu Tonnerů. S Grace žádný příbuzenský vztah zatím nemají, ale  snad časem něco vymyslím, no a nebo budou jen kamarádky, to se ještě uvidí.
Grace

Grace

Grace je moje první ( a doufám, že v žádném případě poslední ) panenka od Roberta Tonnera a pro její vlastnosti a možná i to, že není tak jednoduché ji získat jako obyčejnou Barbii, ji považuji za momentálně nejcennější.

Takhle vypadala, když jsem ji vybalila z krabice. Jak vypadá teď můžete vidět  v galeriích s jejím oblečením.
Protože jsem dostala k Vánocům akrylové barvy, nedalo mi to a pokusila jsem se těm úplně nejstarším panenkám, co mám udělat nové obličeje. No, nejsem nijakej super malíř, ale snažila jsem se a je to furt lepší než to jak vypadaly před tím. Prostě to posuďte sami :o)

Jo a taky jsem se pokusila jedné oběti utvořit na kotníku tetování, je to to, co mám sama a sebekryticky musím uznat, že je to z těch všech malířských pokusů nejpovedenější...:o))))
OOAK 1.jpg
Kvůli jakémusi prapodivnému nastavení šablony na těchto stránkách je potřeba kliknout na "více", abyste to viděli všechno, protože nejde nastavit jedna rubrika jinak než ostatní........zatím je to ale jen část, zbytek musim nafotit ještě jednou...
Tak toto jsou moje úplně první Barbie
Tak toto jsou moje úplně první Barbie

Zelené háčkované šaty

Bílý kabátek

Stříbrno-bílé plesové šaty

Černé bikiny
Jana Parmová, jaja.parmova@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one