Stránky věnované šitému, pletenému a háčkovanému oblečení na panenku typu Barbie a panenky Tonner
Postup:
 Ze sololitu nařezat potřebné díly, z molitanu vystřihnout, molitanový díl nalepit na vrchní sololitový, všechny díly obalit látkou ( stačí jen z vnější strany, vevnitř to myslím být nemusí), lepící pistolí přilepit spodní díly k sobě – vznikne taková krabice. Na bok horního dílu s molitanem nalepit pistolí opěradlo a na spodek přidělat pantíky – jde to dost blbě, ale ještě to není to nejhorší. Potom je potřeba přidělat celý vršek k té spodní krabici – to už problém docela byl, protože sololit je dost tenký. Takže jsem to po takovém chatrném přidělání přiloženýma hřebíčkama ještě pořádně přepatlala lepidlem z pistole, což už drží obstojně. Vzhledem k tomu, že panty se přidělávaly otevřené, je potřeba gauč na nějakou dobu zatížit, aby si „zvykl“. Nakonec už se jen ušijí polštáře a područky – čtverec přeložený na půl a na kratších stranách nařasený. Vycpat vatou a hotovo….Držím palce, aby se to podle tohoto „návodu“ podařilo…kdyby něco, poradim….
tonner 002.jpg
Áčková sukně - Tonner 16"

Áčková sukně - Tonner 16"

Jedná se o stejnou sukni jako v galerii " Na nákupech...
Svatební krémové

Svatební krémové

jen doplnění, nebo spíš drobná oprava ke střihu...záševky nejsou až úplně nahoru,ale končí asi 0,5cm od horního konce...Bohužel jsem si to uvědomila až teď  a už se mi to nechce překreslovat...
Kozačky

Kozačky

Sřih je na 16" panenku typu Tyler od fy.Tonner. Na botky je potřeba alespoň trochu pružná látka. Pokud by byla nepružná, musí se na zadní straně udělat zavazování nebo něco podobného. Sřih je na kozačky skoro ke kolenům, pokud bystě chtěli nižší, stačí utřihnout.No a nakonec už jen přilepit podrážku a podpatek a je to.... :o)

A jak by to asi mělo nakonec vypadat se můžete juknout u Gepardích šatů


Zelené háčkované šaty

Bílý kabátek

Stříbrno-bílé plesové šaty

Černé bikiny
Jana Parmová, jaja.parmova@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one