Stránky věnované šitému, pletenému a háčkovanému oblečení na panenku typu Barbie a panenky Tonner

Tonner - Háčkované a pletené oblečení

Nedivte se,že jsem fotky dala to této sekce, ale chtěla jsem nafotit háčkované svetry a něco k nim jsem Grace a Sam musela obléct. Při tvorbě svetříků mi hrozně moc pomohl návod od Ivany ( Má galerii na Eričiných stránkách), čímžto jí za něj ještě jednou moc a moc děkuju. Také se vám musím pochlubit dvěma novými páry botek ( vyrobených, originál jsou zatím jen ty černé lodičky ) :o)

No, a aby měly holky nakoupené věci v čem odnést, vytvořila jsem jim podle návodu na stránkách Marty tašky podle rozložené barbie-krabičky jsem udělala krabici na boty ( na tu vám dám do Střihů návod :o) )

P1010008.JPG
Šaty jsou uháčkované ze Sněhurky jednoduchou přízí a kabátek, podle inspirace Eričiným, je z dvojité. Jak šaty tak kabátek se zapínají na háček.
P1010091.JPG
Tyto šaty jsou z melírované příze a osobně si myslím, že to asi bude vrchol mého pletařského "umění", protože na tuto činnost jsem fakt levá...zvládám maximálně tak šálu a to se u toho pořádně zapotim, takže jakmile to má mít jiný tvar než čtverec, obdélník a pod., jsem v koncích... :o) Tak to prosím berte s rezervou, každopádně jsem se snažila... :o)
PT10012a.jpg

Zelené háčkované šaty

Bílý kabátek

Stříbrno-bílé plesové šaty

Černé bikiny
Jana Parmová, jaja.parmova@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one