Stránky věnované šitému, pletenému a háčkovanému oblečení na panenku typu Barbie a panenky Tonner

Tonner - Ostatní

Na srpen připadla " Francouzská komorná ", tak jsem hledala a hledala, jak taková komorná asi vypadá...no, nevim, jestli mi to vyšlo, snad...posuďte sami.

 

Celý komplet je z několika částí: Sukně, živůtek, halena a zástěrka. Halenka a zástěrka jsou z tričkoviny, sukně a živůtek z látky podobné podšívkovině. Živůtek má vepředu nefunkční a vzadu funkční vázačku. Sukně je klasicky na patent.

P4010012.JPG
Co vy na to?.....
P3010046.JPG
Já osobně moc nemusím šaty tohoto typu a abych se přiznala ani je neumím, ale minulý týden jsen v divadle viděla naprosto dokonalé šaty, které byly trochu do tohoto stylu, ale zároveň to bylo něco úplně jiného. Tak jsem se o ně pokusila. Nejsou samozřejmě tak dlouhé jako v tom divadle, ale podobné si jsou a Madame de Pompadour by se myslim mohly líbit......Co vy na to?
P1010104.JPG
Jednoduchý živůtek bez ramínek a úzká sukně jsou z mírně pružné látky. Punčochy sice původně k tomuto oblečení vůbec patřit neměly, ale nakonec je to s nimi lepší. Bohužel kvůli nedostatku materiálu to nejsou kompletní punčocháče, nicméně myslím, že to zas tak nevadí :o)
PT10006a.jpg
Jak tričko, tak vysoké kozačky jsou z pružného materiálu, takže nebyly potřeba žádné zvláštní úpravy pro zapínání. Triko se jednoduše zavazuje ve předu a kozačky jsou pouze natahovací. Nejdřív jsem nevěděla, co by si Grace mohla vzít dalšího k téhle ne zrovna konzervativní barvě. Nejdřív mě napadly rifle, ale ty mi nepřišly nejlepší, protože se nedaly nacpat do kozaček a zakrývaly je, což je celkem škoda. Pak jsem kápla na obyčejnou černou látku. Tak jsem si řekla , proč by to nemohla být sukně...a myslím si, že to není zrovna špatná kombinace, co říkáte?
PT10003a.jpg
Jak kalhoty tak top jsou elastické látky, takže celkem dobře panence sedí. Černou látku na vysoké kozačky jsem neměla, tak  jsem se pokusila aspoň o sandálky na zavazování. Jako doplněk jsem se ještě pokusila o náušnice a řetízek.
Pt10005a.jpg

Zelené háčkované šaty

Bílý kabátek

Stříbrno-bílé plesové šaty

Černé bikiny
Jana Parmová, jaja.parmova@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one